9 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Plecak do samolotu 55x40x20 cm - dla LOT

Podróże są nie tylko okazją do wypoczynku, ale także okazją do zobaczenia i zwiedzenia ciekawych miejsc. Czasami stanowią po prostu istotną część naszej pracy. W świecie współczesnym szczególnie popularnym środkiem transportu stają się samoloty, bez względu na odległości. Jednak ten rodzaj transportu ma też pewne ograniczenia. Jednym z nich jest wielkość i ciężar bagażu, jaki możemy przewieźć. A posiadanie odpowiedniej torby czy walizki do samolotu może sprawić, że zarówno opakowanie jak i organizacja podróży staną się łatwiejsze i mniej stresujące. Oto przedstawiamy najciekawsze propozycje z kategorii plecaków walizek do samolotu dużych.

LOT - limit bagażu podręcznego dla dorosłych

Polskie linie lotnicze LOT - to jedna z trzech linii lotniczych najczęściej wybieranych przez podróżujących samolotami. Plecaki do samolotu LOT, stały się zatem często poszukiwanym rodzajem podręcznego bagażu. Rozmiar bagażu podręcznego do samolotów LOT nie powinien przekroczyć wymiarów 55x40x23 cm. Plecak akceptowany przez linie lotnicze LOT, musi ponadto mieścić pod siedzeniem pasażera z przodu. Dodatkowo w ramach tego samego biletu możemy bezpłatnie zabrać ze sobą małą torebkę damską lub dodatkowy plecak o wymiarach 40x35x12 cm o wadze do 2 kg).

LOT- wytyczne bagażu dla dzieci

W liniach samolotowych LOT bagaż dla dziecka od 2 roku życia jest taki sam jak w przypadku osoby dorosłej. Czyli jedna walizka lub plecak o wymiarach 55x40x20 cm oraz mała torba podręczna. W ramach bezpłatnego bagażu dla dziecka w wieku 2-12 lat możesz też zabrać składany fotelik oraz wózek dla dziecka.W przypadku dzieci do 2 roku życia, podróżujących na kolanach rodzica, przysługuje wspomniany wyżej plecak samolotowy 55x40x23 w wadze go 8kg, mała torba 40x35x12 w wadze do 2kg, oraz dodatkowa torba z mlekiem, jedzeniem specjalnym dla dzieci. Dodatkowo może też zabrać ze sobą składany fotelik dla dziecka lub wózek.

Plecaki do samolotów, duże 40L do linii Ryanair 55x40x20 cm

W naszej ofercie znajdziecie plecak Ryanair 55x40x20 duży (do 10kg), który z pewnością czynności związane z odprawą znacznie ułatwi. Ten pojemny i przestronny, wykonany ze starannością plecak do samolotu z pomieści wszystko, czego potrzebujecie. Wspomnimy powyżej model dużego plecaka do samolotu 55x40x20 cm to ciekawa alternatywa dla zwykłej podróżnej walizki. Przestronna komora główna, zapięcia na suwaki, zamek błyskawiczny, który pozwala na szybkie zapakowanie i rozpakowanie plecaka, a także dodatkowe kieszenie, to nie jedyne atuty tego plecaka. Posiada on również masywny uchwyt, który z pewnością przyda się podczas transportu oraz usztywniony i wyłożony miękką gąbką tył, co z kolei ułatwi noszenie go na plecach. Podobnie jak regulowane szelki, które z łatwością dopasujecie. Całość dopełnia ciekawa kolorystyka i świetny lekki materiał, z którego jest zrobiony. Należy pamiętać, że duży bagaż podręczny do samolotu Ryanair, czyli o wymiarach 55x40x20 należy oddać przed odprawą do punktu obsługi lotniska, i zabrać ze sobą tylko mały podręczny bagaż. Po dotarciu na docelowe lotnisko, bagaż podręczny duży do 10KG zostanie zwrócony na taśmie bagażowej wraz z innymi walizkami pasażerów samolotu Ryanair.

Plecak walizka do samolotu Wizz Air 55x40x23 cm - bagaż podręczny duży 10KG

Wybór torby, plecaka czy walizki do samolotu nie jest łatwym wyborem. Głównie dlatego, że trzeba mieć na uwadze z jednej strony kwestie praktyczne, a z drugiej wymagania linii lotniczych dotyczące wagi naszego bagażu. Plecak do 10 kg duży podręczny, który znajdziecie w naszej ofercie, spełni wymagania nie tylko linii lotniczych, ale będzie także idealnym rozwiązaniem na każdą podróż. Jest bowiem nie tylko funkcjonalny, ale także elegancki i wykonany z najwyższą starannością. W jego wnętrzu z pewnością zmieścicie ubrania, jak również podręczne akcesoria. Jest także starannie zaprojektowany, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wymiar dużego plecaka samolotowego do 40L i 10kg dla Wizz Air to właśnie 55x40x23 cm. W tym wymiarze mieszczą się również kryteria wymiarów dla linii Ryanair oraz LOT. Należy pamiętać, że kółka toreb lub plecaków również wliczają się w wymiary bagażu podręcznego. Zatem, lepiej jest wybierać bagaż do samolotu bez kółek.

Duży plecak do samolotu do 10KG, dla LOT, Ryanair, Wizz Air

Dziś liczy się bowiem nie tylko praktyczna strona naszego bagażu, ale także to, aby torba, plecak czy walizka podróżna prezentowała dobry smak i styl właściciela. Dlatego dobrym wyborem będzie duży podręczny plecak walizka do samolotu 40 L, który na pewno spełni wasze wymagania, również te estetyczne. To przede wszystkim solidna walizka podróżna, która pomieści wszystkie potrzebna w podróży rzeczy. Funkcjonalność połączona z elegancją. Przydatna zarówno podróżującej kobiecie jak i mężczyźnie wybierającemu się w podróż. Ważny jest także kolor. Panowie zazwyczaj wybierają kolory bardziej stonowane, klasyczne z charakterem. Kobiety natomiast szukają czegoś w żywych lub pastelowych kolorach, z ciekawym nadrukiem, czegoś, co będzie je wyróżniało. Dlatego warto przyjrzeć się naszej ofercie i wybrać to, co najbardziej spełnia wasze oczekiwania, a z pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.