Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Plecaki jeansowe

Plecak jeansowy to propozycja dla miłośników ponadczasowego, zawsze modnego materiału. Uniwersalny plecak z jeansu doskonale pasuje do różnych stylizacji, nadając całości ubioru modnego wyglądu. Materiały, z których je wykonano, posiadają różne kolory wśród których można znaleźć także subtelne wzory lub modele stylizowane na znoszony, stary plecak oldschoolowy.plecaki denim jeans Alternatywą dla tradycyjnego denimowego plecaka, stanowią plecaki z naszywkami. Ozdobione stylowymi przypinkami oraz kolorowymi łatkami, dodadzą TWOJEJ stylizacji oldschoolowego i streetowego charakteru.

Oldschoolowe plecaki jeansowe z UK!

plecak oldschoolW naszej ofercie znajdują się plecaki jeansowe renomowanych firm z Wielkiej Brytanii, które zapewniają doskonałą jakość materiału i wykonania. Pojemne, wygodne plecaki młodzieżowe zamykane na zamki błyskawiczne, posiadają dodatkowe kieszonki, pozwalające praktycznie rozmieścić noszone w nich przedmioty. Wszystkie te cechy tworzą bardzo użyteczny i modny plecak szkolny dla dziewczyny lub chłopaka w streetwear-owym klimacie.https://www.brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html

Postaw na plecak jeansowy z 100% DENIMU

Czym charakteryzuje się stuprocentowy jeans? Jest to materiał bawełniany o ciasnym splocie, z solidnej i odpornej na przetarcia nici. Tak w kilku słowach można wskazać najważniejsze cechy jeansu. Jego właściwości przejmują nasze plecaki jeansowe, wykonane z 100% denimu. Prezentowane powyżej produkty szyjemy ręcznie, przy użyciu wysokogatunkowego materiału jeansowego. Zanim jeans trafi do szwalni, przechodzi testy wytrzymałościowe (naciągu, oraz odporności na wilgoć oraz temperaturę). Tak wybrany materiał trafia do naszej pracowni. Najlepszy denim to jednak nie wszystko, aby uszyć plecak jeansowy, godny europejskiej jakości. Kluczową rolę w naszych plecakach odgrywają również zastosowane nici, sprzączki, zamki oraz elementy ozdobne (jak naszywki na plecaki). Te pierwsze trzy elementy pochodzą z Polski, gdyż jednogłośnie uznaliśmy, że polskie surowce nie odstępują w żadnym stopniu wyrobom zachodnich producentów. Wysokie parametry wytrzymałościowe oraz testy eksploatacyjne stawiają polskie nici do jeansu w TOP3 najlepszych, jakie mieliśmy przyjemność testować.

Plecaki oldschoolowe z naszywkami dla fanów streetwearu

Oldschool to hołd w kierunku rzeczy tak zwanej "starej daty". W modzie jest wiele kierunków wykorzystania tego trendu. Począwszy od ubrań, poprzez buty aż po akcesoria. My nasze zainteresowanie tym stylem wyrażamy w plecakach oldschoolowych z naszywkami, jak i basicowych, pozbawionych dodatkowych ozdób. Kolekcja plecaków jeansowych marki Black Sheep to najlepszy przykład trendu na oldschoolowe naszywki. Motywy kultowych filmów, kreskówek, czy kapel muzycznych to tylko niektóre z przykładów na personalizację plecaków poprzez bawełniane naszywki i przypinki. Uważamy, że za ich sprawą plecak jeansowy nabiera indywidualnego charakteru, którego próżno szukać w typowych komercyjnych seriach. Plecaki oldschoolowe z jeansu Black Sheep to ponadto świetna "baza" dla własnych eksperymentów krawieckich. Wybierając podstawowy model, bez naszywek, możemy przerobić go wedle własnego uznania. Metalowe dżety, ćwieki, dodadzą mu zadziorności, a kolorowe przypinki na agrafce, pozwolą lepiej wpasować się w streetwearowy charakter. Fani plecaków w oldschoolowym klimacie z pewnością będą mieć tutaj spore pole do popisu.

Plecak swag z jeansu

Swag - co to właściwie znaczy? Hasło to rządzi na czapkach, bluzach sportowych, czy plecakach i torbach młodzieżowych. Styl swag rozpropagował między innymi Justin Bieber, według niego oznacza to zachowanie indywidualnego charakteru i po prostu bycie sobą. Swag to nie naśladowanie ale szukanie własnej drogi. My tę drogę wyrażamy w plecakach swag, jeansowych, kolorowych modelach, z naszywkami, przypinkami i ćwiekami. Stale rozszerzamy tę kolekcję, tak aby każde z Was mogło znaleźć wyjątkowy plecak swag dla siebie, a jeśli to za mało - zapraszamy do eksperymentów z naszymi plecakami jeansowymi. Zwykły plecak w niebieskim kolorze, z łatwością przerobicie na przecierany, marmurkowy kolor. Wiele rzeczy w stylu SWAG tworzy się właśnie w taki sposób - własnoręcznie.