12 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Aktówka damska skórzana w klasycznym czarnym kolorze

Czarny kolor to klasyk jeśli chodzi o damskie aktówki skórzane. Czerń jest bowiem kolorem najbardziej formalnym, pasującym za równo do oficjalnych spotkań biznesowych, jak i mniej oficjalnych okazji. Decydując się za zakup czarnej aktówki damskiej możesz być pewna że sprawdzi się w niejednej sytuacji. W sklepie internetowym Brytyjka, znajdą Panie zarówno teczki i aktówki a modnych awangardowych fasonach, jak i te bardziej klasyczne. Aktówki damskie z metalowymi nóżkami od spodu, złotymi i srebrnymi klamrami na klapie, oraz eleganckimi uchwytami. Jeśli szukasz klasycznego fasonu teczki damskiej, również mamy takie w swojej ofercie. Można rzec, że oferta aktówek dla kobiet od Brytyjka.pl to jedna z najciekawiej przygotowanych kolekcji na polskim rynku galanterii skórzanej.

Modne teczki damskie

Oryginalne fasony aktówek dla Pań to nasza specjalność. Teczki i aktówki z materiału, kordury, skóry naturalnej oraz ekologicznej. Każdy z tych fasonów charakteryzuje się ciekawym designem. Modne aktówki damskie to również te wykonane z kolorowej skóry naturalnej: czerwienie, róż, czy niebieski. Możemy wykonać dla ciebie każdy kolor aktówki damskiej ze skóry. Jesteś zainteresowana? Zapraszamy do kontaktu, napisz.

Aktówki skórzane damskie - brązowe czy czarne?

Brązowy kolor skóry to chyba drugi po czerni, najpopularniejszy w kolekcji naszych skórzanych aktówek damskich. Jeśli zastanawiasz się czy lepiej wybrać brązową aktówkę damską, czy czarną - pomyśl o odpowiednim doborze pozostałych części garderoby. Lubisz płaszcze w kolorze granatowym, beżowym, zielonym? Jeśli tak, to brązowa teczka damska ze skóry będzie tutaj idealnym uzupełnieniem.

Sklep z teczkami damskimi - w różnych kolorach

Sklep internetowy Brytyjka to oferta aktówek skórzanych damskich skierowanych dla poszukiwaczek oryginalnej galanterii. Nie stanowi dla nas problemu przygotowanie idealnego koloru aktówki dla Ciebie. Wszystko zależy od czasu jaki jesteś w stanie zaczekać, na wymarzony kolor teczki. Jeśli masz go dużo, sprowadzimy kolor skóry dla ciebie i współpracująca z nami szwalnia uszyje aktówkę damską skrojoną pod Twoje gusta.