Idea stworzenia tego miejsca narodziła się podczas jednej z podróży do rodzinnego kraju Szekspira, Beatlesów i Davida Beckhama. Zaczęło się jak to zwykle bywa, od niewielkich rzeczy - przeglądanie pchlich targów, sklepów z modą alternatywną, a kończąc na galeriach handlowych i domach towarowych. Pomyśleliśmy wtedy, że fajnie byłoby przenieść chociaż cząstkę brytyjskiej mody do naszego kraju.

Brytyjka.pl to młody i prężne działający w Polsce sklep internetowy, tworzony przez ludzi lubiących swoją pracę i zainteresowanych aktualnie panującymi trendami w świecie mody. Nie zamierzamy ślepo kopiować tego, co obecnie oferują sklepy z rodzimych galerii. Umożliwiamy Państwu alternatywne rozwiązania, produkty inne, o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach - plecaki, torebki oraz inne akcesoria. Wszystkie rzeczy dostępne praktycznie od zaraz (z Polski), bez konieczności tygodniowego oczekiwania w niepewności na przesyłkę z zagranicy.

Nasz zespół to osoby które niemal 24 godziny na dobę troszczą się o terminową realizację zleceń, profesjonalną obsługę klienta, sprawnie przeprowadzane reklamacje i wymiany, reklamę, a także wizerunek sklepu. Dążymy do stworzenia sklepu przyjaznego dla Klientów, zawsze pozostając do Państwa dyspozycji w razie zapytań.

Zapraszamy do naszego niepowtarzalnego sklepu internetowego z brytyjskimi dodatkami, w którym znajdziecie między innymi: plecaki vintage, czy modne torebki wizytowe i młodzieżowe.

Życzymy udanych zakupów.
ZESPÓŁ BRYTYJKA.PL