42 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Torba na laptopa to produkt, bez którego nie obejdziemy się mając przenośny komputer. Zdarza się, że zabieramy go ze sobą do pracy, na uczelnię i do szkoły, również wtedy, gdy wyjeżdżamy i w wielu innych sytuacjach. Nie ulega wątpliwości, że chcemy, aby nasz sprzęt był bezpieczny. Torby na laptopa są idealnie przystosowane do jego przechowywania, posiadają wewnątrz odpowiednie zabezpieczenia, utwardzane ścianki, które zamortyzują ewentualne uderzenia, są również wodoodporne.

Torby na laptopa

W naszej ofercie posiadamy torby w wersji dla Pań i Panów. Zarówno plecak jak i torba na laptopa damska, czy męska, jest mocna i solidnie wykonana. Można nosić je w ręku lub na ramieniu. Jeżeli zależy nam na elegancji i klasie, odpowiednia może okazać się skórzana torba męska na laptopa, która z pewnością posłuży nam przez długi czas i nie wyjdzie z mody. Torba na laptop może również służyć jako klasyczna, codzienna teczka lub neseser, kiedy akurat nie zabieramy ze sobą komputera. Zmieści dokumenty i inne niezbędne drobiazgi.

Jak wybrać torbę na laptopa skórzaną?

Zastanawiasz się jaka torba na laptopa będzie odpowiednia do Twojego komputera? Jeśli chcesz dobrze wybrać, powinieneś przede wszystkim odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań. Czy torba będzie nam służyć wyłącznie jako bagaż do transportu sprzętu komputerowego? Czy będziesz używać torby na laptopa również do wyjazdów służbowych, podróży samolotem. Czy będzie ona narażona np. na deszcz, śnieg lub zabrudzenia? Jeśli szukasz modelu torby na laptopa damskiej lub męskiej, która będzie spełniała wszystkie wcześniej wspomniane warunki - sprawdź nasze modele z kolekcji Belveder. To skórzane torby, których przystosowanie do przenoszenia laptopa nie zamyka wszystkich walorów.

Skórzana torba na laptopa - sklep internetowy Brytyjka

W sklepie Brytyjka.pl wybraliśmy kompaktowe fasony, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy. Każdy rodzaj toreb do laptopów spełnia surowe warunki wodoodporności - gdyż zostały one zabezpieczone impregnatem lub powleczone wodoszczelnym tworzywem sztucznym. W przeważającej liczbie przypadków torba na laptop cechuje się uproszczoną techniką pielęgnacji oraz konserwacji. Przyszły użytkownik nie musi zastanawiać się nad zakupem, specjalistycznych preparatów do impregnacji czy środków czyszczących, gdyż producent pomyślał o ich zabezpieczeniu już na etapie szycia.

Torba na laptopa 15,6 cala do samolotu

Jaka torba na laptopa 15,6 cala będzie odpowiednia do samolotu? Gdzie kupić model z przegródkami, funkcją plecaka, czy torbę na laptopa uchwytem na walizkę? W naszym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne torby na laptopa skórzane, czy wykonane z lekkiego materiału, jak i torby z funkcją plecaka? W Szczególności te ostatnie, są w ostatnim czasie bardzo popularne wśród podróżnych. Torba na laptopa z funkcją plecaka nie różni się niczym szczególnym jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Posiada natomiast przyczepiane klamrami paski na ramiona, które po szybkim montażu tworzą plecak. Torba na laptopa, skórzana przemieni się w ten sposób w stylowy plecak skórzany o minimalistycznym designie. Fason bardzo pożądany przy wyjazdach służbowych, gdyż nie rzuca się w oczy. Alternatywnym rozwiązaniem dla podróżujących samolotem jest torba na laptopa do walizki, posiadająca specjalny uchwyt. Torba na laptopa z uchwytem na walizkę na tylnej ścianie ma solidnie wszyty dodatkowy pas, pod którym możemy przełożyć rozsuwany uchwyt walizki podróżnej. Rozwiązanie to niezwykle ułatwia przemieszanie się samolotem w towarzystwie walizki.

Duża torba na laptopa i dokumenty

Skórzana torba na laptopa może być duża i pojemna lub zgrabna i dostosowana tylko do przenoszenia niewielkiego komputera. Obiektem zainteresowania większości klientów naszego sklepu, są najczęściej te pierwsze, duże torby na laptopa i dokumenty. Taka pojemna torba na laptopa wyposażona musi być w kilka miejsc z przegródkami, kieszonkami. Bardzo istotna jest bowiem szczegółowa organizacja przestrzeni wewnętrznej, tym bardziej jeśli myślimy o zakupie eleganckiej torby na notebooka. Torba na laptopa i dokumenty, zmieści także drugie śniadanie, akcesoria peryferyjne do laptopa (mysz, słuchawki, dodatkową klawiaturę zewnętrzną). Ten rodzaj to prawdziwy kombajn dla wymagających. Jeśli chodzi o przekątną, duże torby na laptopa zaczynają się od przedziału dedykowanego na laptopa powyżej 17 cali. Wzory damskie mogą wydawać się zbyt szerokie, natomiast dla mężczyzn takie rozwiązania mogą okazać się ulubioną torbą do pracy, na wyjazdy służbowe, samolotem.