33 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Fasony toreb młodzieżowych na ramię

Poniżej prezentujemy torby młodzieżowe na ramię dla uczniów szkół średnich oraz szkoły podstawowej. Producenci Polscy, Niemieccy i z Anglii. Objęte co najmniej 2 letnią gwarancją sprzedawcy.

Torby młodzieżowe – do szkoły i na co dzień

Torby same w sobie są wygodnym i modnym dodatkiem w codziennym życiu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni wybierając torbę kierują się różnymi kryteriami - od wyglądu, po materiał i trwałość. Coraz bardziej popularne są także torby młodzieżowe. Jednak pod tym względem młodzi ludzie są trochę pomijani – na rynku dostępna jest cała masa toreb damskich, męskich, na ramię, listonoszek - ciągle brakuje jeszcze toreb młodzieżowych. Czym zatem są owe torby młodzieżowe listonoszki? To przede wszystkim stylowe, wyjątkowe i niepowtarzalne fasony, które muszą być zarówno wytrzymałe, jak i funkcjonalne. Nastolatek szuka przede wszystkim tego, co odzwierciedli jego naturę i jego indywidualny styl.

Torba młodzieżowa a torby szkolne

Torby młodzieżowe zazwyczaj traktowane są jak torby szkolne – młodzież używa ich przede wszystkim do szkoły. Torba młodzieżowa do szkoły coraz częściej staje się alternatywą dla nieco znudzonego plecaka. Modny i trwały plecak młodzieżowy do szkoły możemy kupić niemal wszędzie – gorzej już jest z torbą. Idealna torba szkolna to przede wszystkim dobra jakość – musi ona wytrzymać ciężar książek, zeszytów i przyborów szkolnych. Ważną rolę odgrywa także pojemność, mnogość przegródek i schowków, wygoda, ale co najważniejszej modny design. To przede wszystkim na wygląd i modę stawiają młodzi ludzie – produkt na topie, taki, który podoba się rówieśnikom, z pewnością może zwiększyć pewność siebie. Modne torby szkolne mogą wiązać się z różnymi stylami, a jednym z najmodniejszych ostatnimi czasy jest styl vintage. Młodzież szaleje za tym co nowe, a wygląda na stare, dlatego ciekawą propozycją jest torba na ramię młodzieżowa ze skóry naturalnej. Jest to doskonały przykład stylu vintage.

Torba do szkoły w miejskim stylu młodzieżowym lub sportowym

Warto zaznaczyć, że młodzi nie tylko używają toreb z przeznaczeniem do szkoły, ale także noszą je po zajęciach, na spacerach, wypadach ze znajomymi, czy wycieczkach szkolnych. Tego typu młodzieżowe torby dla chłopców i dziewcząt mogą mieć już zdecydowanie inne cechy niż sportowe torby do szkoły. Przede wszystkim typowa miejska torba na ramię dla młodzieży może być mniejsza niż ta na książki. Ważne, aby mieściła modny portfel, telefon i klucze. To taka podstawa, którą każdy z nas chce mieć przy sobie. Mała młodzieżowa torba sportowe doskonale sprawdzi się podczas wycieczek szkolnych – zazwyczaj torby te mają podwójne zapięcie w postaci magnesu oraz zamka błyskawicznego, są zatem bardzo bezpieczne i chronią zawartość torby – szczególnie w tłumie. Co jeszcze warto o nich wiedzieć. A to, że młodzieżowa torba sportowa, jest często zabezpieczona wodoodpornym materiałem, co jest nie bez znaczenia w przypadku zmiennej pogody.

Gdzie i jaką kupić torbę młodzieżową męską do szkoły?

Wybierając torbę młodzieżową na ramię, warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich jest wykonana. Najtrwalsze będą te ze skóry naturalnej lub z sportowych tkanin o gęstym splocie typu cordura – z pewnością takie produkty posłużą nam dłuższy czas. Inną kwestią przy wyborze torby szkolnej jest to, aby model torby był wodoodporny – ochrona przed deszczem zabezpieczy zawartość przed wilgocią. Najważniejszą jednak zasadą, jest to, aby torba była z przeznaczeniem dla nastolatka – jej wygląd powinien pasować do jego stylu, nie może być ona zbyt dziecinna, ale też nie powinna być nadmiernie poważna. Dobrym pomysłem są tutaj torby młodzieżowe sportowe z nadrukami. Torba z nadrukiem drużyny piłkarskiej, nazwiska sportowca, czy zespołu muzycznego to teraz najczęściej wybierany fason w naszym sklepie.

Torba młodzieżowa na ramię szkolna dla chłopca z nadrukiem czy bez?

To aktualnie najczęściej wybierany model torby młodzieżowej do szkoły - fason z nadrukiem. Zdecydowanie wybieraj go nastolatkowie, szukający toreb szkolnych z wizerunkiem sportowców; piłkarzy / drużyn piłkarskich. Dziewczęta częściej kupują torby na ramię z nadrukami zespołów muzycznych. W naszym sklepie znajdziecie torby na ramię z nadrukami dla niej i niego.

Sklep w Szczecinie z torbami młodzieżowymi dla nastolatków

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić modną torbę młodzieżową na ramię do szkoły to odpowiemy nieskromnie - tylko w Sklepie Brytyjka.pl w Szczecinie. Posiadamy zarówno salon odbioru osobistego w Szczecinie, jak i prężnie działający sklep internetowy, w którym powyższa oferta z torbami młodzieżowymi o przeznaczaniu szkolnym i codziennym jest stale aktualizowana. Chętnie doradzamy naszym klientom jaka torba młodzieżowa do szkoły będzie najlepsza pod kątem danych oczekiwań. Odpowiemy, jakie torby szkolne młodzieżowe na ramię są teraz najmodniejsze oraz najchętniej wybierane przez nastolatków. Wszystkie informacje otrzymasz on nas online, poprzez formularz kontaktu lub czat dla klientów. Aby zapobiec niedoinformowaniu, każda torba oraz torebka młodzieżowa do szkoły jest w naszym sklepie szczegółowo opisana, z uwzględnieniem jej wymiarów zewnętrznych. Przykładamy bardzo mocną uwagę do dokładnej specyfikacji każdej szkolnej torby. Z tego względu podzieliliśmy je na torby młodzieżowe szkolne mniejsze od A4, oraz listonoszki do szkoły A4. Te drugie to naprawdę pojemne bagaże, natomiast drugie przeznaczone są również jako torby na co dzień np. dla nastolatek.