12 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Plecak dla mamy - alternatywa dla torby

Od jakiegoś czasu plecaki na polskim rynku przeżywają swój renesans. O ich zaletach można się rozpisywać. Zacznijmy od tego, że plecak jest przede wszystkim bardziej wygodny od torby czy torebki – przede wszystkim obciążenie pleców rozkłada się równomiernie. Przy torbie jedna bądź druga strona są bardziej obciążone. Wybierając plecak stawiamy zarówno na wygodę jak i zdrowie. Producenci widząc rosnącą popularność plecaków, tworzą niesamowite wzory, kolory, fasony i to w różnych stylach – od plecaka vintage po styl elegancki.

Kiedyś torba, a dziś plecak do wózka

Młodzi rodzice pokochali torby do wózków dziecięcych już kilkadziesiąt lat temu. W latach 90 torba do wózka często była sprzedawana już w komplecie do wózka – w takim samym kolorze, z tego samego materiału. Każdy rodzic wie, że szykując się na spacer, odwiedziny u rodziny, czy wizytę w przychodni z małym dzieckiem, jest to wyzwanie często natury logistycznej. Torba do wózka dziecięcego zdecydowanie ułatwiała takie wyjście. I tak jest po dzień dzisiejszy. W tej kwestii w zasadzie nic się nie zmieniło, nic z wyjątkiem trendów które aktualnie skłaniają się ku plecakom do wózków.

Plecak dla mamy do wózka dziecięcego

Plecak dla mamy do wózka na butelki i pieluchy staje się hitem, nowym trendem, który pomału wypiera torby. Producenci takich plecaków dla mam dołożyli wszelkich starań, aby były one tak samo funkcjonalne jak torby. Wielozadaniowość i funkcjonalność to główne cechy tych produktów. Jednak młode mamy i młodzi ojcowie chcą czegoś więcej – chcą także dobrze i modnie wyglądać używając takich produktów. I to właśnie może zapewnić stylowy plecak dla mamy i taty z dzieckiem.

Jaki plecak dla mamy?

Plecak dla mamy i dziecka – to chyba najważniejsza zasada przy wyborze takich akcesoriów. Należy pamiętać, że plecaczek damski ten ma służyć i mamie i dziecku – musi być zatem wygodny, pojemny, z dużą ilością kieszeni i schowków. Dobra organizacja przestrzenna w takim plecaku to podstawa. Musimy w nim zmieścić nie tylko zapas pieluszek, ale także ubranko dziecięce na zmianę, butelki z mlekiem, kosmetyki niezbędne do pielęgnacji maluszka, ale także wszystko to, co powinna mieć ze sobą kobieta – portfel damski, kalendarz, telefon itp. Warto zaznaczyć, że taki plecak będzie przez jakiś czas zastępował kobiecie damską torebkę, więc musi być naprawę pojemny.

Plecak dla mamy i taty – na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie tego typu produktów, warto zwrócić uwagę, że plecak dla mamy do wózka dziecięcego będzie także użytkowany prze tatę. On także będzie chodził na spacery z maluszkiem. W takim przypadku polecamy uniwersalne modele - plecak do wózka szary czy też plecak do wózka czarny. Z reguły w takich kolorach tatusiowie czują się najlepiej. A co więcej plecak w stonowanym kolorze będzie pasował do każdego wózka. Kolejną ważną funkcją, na jaką warto zwrócić uwagę – można powiedzieć, że podstawową – są solidne zaczepy do wózka. Plecak dla mamy z funkcją przypięcia do wózka niesamowicie ułatwia życie. Większość plecaków dla mam wyposażona jest w zaczepy, dzięki którym w łatwy sposób plecak można zaczepić na wózku. Jest to bardzo wygodnie szczególnie na dłuższych trasach spacerowych.