15 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!

Skórzana teczka na dokumenty - najlepszy model

Najbardziej uniwersalny model teczek na dokumenty to ten wykonany z licowej skóry naturalnej. Wyposażone jest w klasyczny uchwyt do noszenia w dłoni, ale jej spód wzmocniony jest stalowymi nóżkami ochronnymi (w ten sposób dolna cześć skóry teczki nie niszczy się). Aktówki na dokumenty tego typu posiadają zazwyczaj dwie komory pod klapą na zatrzask, oraz praktyczny organizer na pióra, wizytówki. Wybierając teczkę do dokumenty A4 warto postawić na klasykę i właśnie taką formę teczki, jak opisana powyżej.

Teczki na dokumenty skórzane od sklepu Brytyjka.pl

Skórzana teczka mieszcząca dokumenty A4 to nasz podstawowy model. Dokumenty tego formatu, są bowiem najczęściej przechowywane w aktówkach i teczkach. Po za klasycznymi jednokomorowymi teczkami, posiadamy również dwu i trzykomorowa aktówki i teczki A4. W ten sposób możemy w łatwy sposób zorganizować przestrzeń wewnątrz i poukładać dokumenty. Teczki na dokumenty A4 wyposażone są ponadto w organizer, zaprojektowany na jednej ze ścian. Ułożysz w nim przybory do pisania, wizytówki, telefon. Całość prezentuje się wtedy w uporządkowany i formalny styl.

Czarna teczka na dokumenty skórzana

Teczki na dokumenty z czarnej skóry, są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Pasują idealnie do pracy urzędnika, adwokata, notariusza, czy nauczyciela. Czarna teczka jest synonimem formalnego stylu, który w tych zawodach jest czymś podstawowym. Jeśli szukasz czarnej teczki w formalnym charakterze, postaw na skórzaną teczkę na dokumenty z prostą klapą, lub lekko skośną. To model teczki skóry nigdy nie wyjdzie z mody.

Brązowa skórzana aktówka na dokumenty

Brązowy kolor to bardzo dobry pomysł dla aktówki na dokumenty. Świetnie łączy się ze stylem casual. Brązowymi butami skórzanymi w stylu pół-formalnym. Beżową marynarką, czy dodatkami skórzanymi w stylu vintage - paskami, okularami, kapeluszem. Brąz to kolor dla odważnych użytkowników aktówek na dokumenty.