Kono Polska - to modne i tanie plecaki, walizki, torby oraz torebki wieczorowe. W asortymencie marki kono odnajdą się za równo starsi jak i młodsi klienci. To ponadczasowy brand, stworzony dla współczesnych klientek i klientów szukających odmiany w modzie.

Marka Kono - oficjalna strona dystrybutora

Brytyjka.pl to oficjalny dystrybutor marki KONO. KONO to producent toreb i plecaków. Marka KONO to solidne plecaki i torby wykonane z kordury, oxfordu i poliestru 600D. Znajdziesz u nas zarówno plecaki kono odpowiednie do pracy, w podróż biznesową, jak i eleganckie, modne plecaczki kobiece. Asortyment marki dostępny naszej stronie stanowi aktualna kolekcja udostępniona przez producenta. Cały nakład produktów sprowadzamy bezpośrednio z fabryki, dlatego zamawiając produkty marki KONO na Brytyjka.pl oszczędzasz czas i pieniądze.

Kono zakup plecaków i toreb bezpośrednio od przedstawiciela

Sprzedaż hurtowa, dla sklepów oraz agencji - zapraszamy do kontaktu na konopolska.pl. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta KONO na Polskę. Z tego względu możemy zaoferować Państwu najniższe aktualnie obowiązujące ceny w naszym regionie. Kono to marka która dba o otrzymanie pułapu cenowego, umożliwiającego korzystne transakcje oraz zachowanie prestiżu marki. Z tego względu nasze relacje z klientami opierają się na zasadzie "win-win" stosujemy umiarkowane ceny, z zachowaniem przyzwoitej jakości produktu.

118 produktów
Nie ma więcej produktów do załadowania. Osiągnięto koniec listy!