Torby młodzieżowe VS Plecaki młodzieżowe

Torby młodzieżowe VS Plecaki młodzieżowe

sty 13, 2016 Blog 0Komentarze

Torby młodzieżowe VS Plecaki młodzieżowePlecaki nieodłącznie kojarzą się ze szkołą, czy uczelnią. Ciężko przecież nosić książki, zeszyty i inne przybory w worku, czy reklamówce. Można by narazić się na śmiech i wytykanie palcami, a w przypadku w szczególności uczniów szkół podstawowych, również na zbieranie tychże książek i przyborów z ziemi, ponieważ taka reklamówka zwyczajnie porwie się od kilogramów, które biedne dzieci muszą codziennie nosić do szkoły :) Świetną alternatywą dla plecaków szkolnych są torby młodzieżowe.


Poniżej torby młodzieżowe ze sklepu Brytyjka.pl


1. Model BV45 dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/teczka-meska-skorzana-na-ramie-szara-bv45-id-692.html

 


torby młodzieżowe na ramię

2. Poniżej, model BV67 oraz mała raportówka BV15. Dostępne pod tym linkiem: https://www.brytyjka.pl/torby-ze-skory-naturalnej-cat-37.html

torby młodzieżowe vintage

 

 

 

torby młodzieżowe

 

 

Często studenci spieszący się na wykłady mają właśnie takie torby. Są one raczej uniwersalne, idealne dla dziewczyn i chłopaków. Oczywiście na większy wybór mogą liczyć dziewczęta, chociażby ze względu na kolory i wzory takich toreb, bo chłopcy przecież nie wybiorą różowej torby w kwiatki, słodkie kotki, czy inne "babskie motywy" :) Zresztą dla młodych panów chyba nie ma większego znaczenia styl torby, ważne, żeby była po prostu męska i spełniała swoją funkcję. Warto jednak pamiętać, że duże ciężary lepiej jest nosić w plecaku, który równomiernie rozkłada ów ciężar, a zatem dbamy wtedy o swój kręgosłup.


Propozycja miejskich plecaków z kolekcji Brytyjka.pl:

Sprawdź nasze pod tym linkiem > PLECAKI <
 

plecaki skórzane


Zespół Brytyjka.pl
Polecamy również poniższe skórzane torby młodzieżowe:

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha