Plecaki jeansowe Black Sheep - Najlepsze EVER

Plecaki jeansowe Black Sheep - Najlepsze EVER

sie 07, 2016 Blog 0Komentarze

Plecaki jeansowe Black Sheep - Najlepsze EVER


Plecaki jeansowe w stylu vintage to prawdziwy MUST-HAVE. Tak szybko jak się pojawiają w sklepach, tak szybko znikają z półek. Jest to zapewne skutkiem oryginalnego designu jeansowych plecaków, który nawiązuje do hipsterskich dodatków, w luźnym, codziennym stylu. Sprawdzają się znakomicie na co dzień, jako plecak miejski, idealny do zwykłych ciuchów. Przetarte jeansy, skórzane katanki, szorty - to elementy odzieży które idealnie zestawiają się z naszymi plecakami jeansowymi. Plecaczki są fasonami typowo UNISEX - zatem mogą nosić je zarówno dziewczyny jak i chłopcy.

plecak vintageKolorowe naszywki i przypinki do plecaków jeansowych

Świetnym pomysłem na urozmaicenie twojego plecaka jeansowego jest podrasowanie jego wyglądu za pomocą kolorowych naszywek i przypinek. Takie gadżety to niewielki koszt, zaledwie parę złotych... a w rezultacie możemy samodzielnie stworzyć wyjątkowy plecak szkolny, który z pewnością przykuje spojrzenia przechodniów.

plecak jeansowyPlecak jeansowy marki Black Sheep, dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Począwszy od koloru granatowego i atramentowego, które są idealnym wariantem dla osób preferujących klasykę. Kończąc na plecakach marmurkowych błękitnych oraz szarych. Te ostatnie z pewnością staną się najlepszym plecakiem EVER dla indywidualistów.

Dostępne w sklepie Brytyjka.pl


Zapraszamy również do receznji: plecak szkolny - jak nosić? plecak dla dziewczynki, jaki wybrać?

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha