Jakie markowe torebki będą modne w 2017 roku?

Jakie markowe torebki będą modne w 2017 roku?

gru 27, 2016 Blog 0Komentarze

Jakie markowe torebki będą modne w 2017 roku?Aktualne nowości: torebki damskie z UK - dostępne w 24H z Polski.

Przegląd tego, co na światowych pokazach mody jest prezentowane stanowi podstawę trendu na kolejny sezon. Tak więc w roku 2017 założymy ponownie praktyczne torebki na ramię, także słodkie małe torebki będą na prawdę niezbędne, oczywiście zależnie od okazji. Markowe torebki damskie na brzuch i na pasek przeżywają kolejne odrodzenie. Torebki takie noszone powinny być na pasku wokół bioder.

markowe torebki damskie Brytyjka

 

Kolejny hit 2017 to markowe torby w stylu HOBO. Są miękkie, dość obszerne i będą noszone w ręku. Również w ręku będzie noszona miękka torebka – worek z dwukolorowej skóry z okrągłym, metalowym uchwytem. Mocniejszym akcentem kolorystycznym będzie za to graficzna torebka w paski. Małe torebki na ramię lub do ręki wielkości kopertówki zachowamy całą zimie (można w nich schować tylko portfel, telefon i klucze).

 

Pozostanie nadal na topie półokrągła sakwa z frędzelkami, z rzucającymi się w oczy metalowymi zamknięciami lub z miękkiej skóry powinna być koniecznie na naszej liście zakupowej. Okazyjnie przyda się torebka ze specjalnymi efektami w stylu hologramowym, ozdobiona perłami z elementami graffiti. Jeśli ktoś szuka na sezon 2017 ekstrawaganckiej torebki, powinien coś dla siebie znaleźć.

duże torebki damskie

 

Torebki na łańcuszku pozostaną nadal w modzie. Już podczas lata torebka na łańcuszku była modna - w nadchodzącym sezonie jesień/ zima 2016/2017 również pozostanie na topie. Nie mamy nic przeciwko i chętnie przywitamy tą torebkę znów w naszej szafie. Teraz wiecie już jakie torebki będą modne w kolejnym sezonie. Jeśli jeszcze nie macie ich w swojej szafie to zapraszamy po zakupy.


Zapraszam do przeczytania - nesesery meskie, dla taty, oraz plecak ozdabiany naszywkami

Zespół Brytyjka.pl

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha