Torba Victoria Secret - modele ponadczasowe

Torba Victoria Secret - modele ponadczasowe

gru 10, 2017 Blog 0Komentarze

Torba Victoria Secret - modele ponadczasowe


Torby, torebki, a także pokrowce Victoria Secret, należą do najbardziej popularnych, wśród wysokiej jakości toreb i torebek. Jest to marka, która przygotowała specjalnie dla Pań – swoich klientek, jedną z najbardziej uniwersalnych grup produktowych. Torby Victoria Secret cechują się nie tylko wyjątkową jakością, ale przede wszystkim uniwersalnością. Przedstawiamy Państwo torby Victoria Secret z serii Runaway Ready. Jak sama nazwa wskazuje, są one idealne, na każde, szybkie czy zaplanowane wyjście.


Torebka – beczułka


Torby Victoria Secret, wykorzystują rozwiązania, których nie wykorzystują inni projektanci mody. Tak też jest w serii Runaway Ready. Torebki te cechuje bardzo duża przestrzeń użytkowa. Projektanci spod znaku „serduszka” Vctoria Secret, wyszli z przeświadczeniem, iż możliwe będzie stworzenie eleganckiej torby, która będzie jednocześnie praktyczna. Tym kupili sobie wiele lat temu kobiety i ten trend utrzymali. Kobiety doceniają tak zwane „beczułki”, które są pojemne i dzięki przemyślanemu projektowi, są również piękne, gustowne i przede wszystkim – modne.

torba victoria secret


Kolekcja Runaway Ready


Kolekcja Runaway Ready od Victoria Secret, stała się domeną kobiet szybkich i energicznych. Duże, czarne, skórzane torby, które posiadają bardzo delikatne wykończenia, posiadają również bardzo solidne ramiączka do ich zawieszenia. Już sama budowa wskazuje, iż torby Victoria Secret, również z tej serii, są torbami, które stworzone zostały do noszenia sporej ilości „podręcznego niezbędnika” kobiety. Kolekcja Runaway Ready i torby z tej kolekcji charakteryzuje brak standardowego loga marki. Na każdej ze stron jednak, znajduje się pozłacana blaszka, z dosyć ładnie przedstawionym napisem marki. Uwagę, wzbudzają również ramiączka, które są widać solidne, ale również dosyć delikatnie zbudowane. Pozwoliło to uniknąć nadmiernego ich uwydatnienia, a dzięki temu pozwoliło stworzyć dużą torebkę – bardziej przystępną i delikatną.

torby victoria secret


Torby Victoria Secret z kolekcji Runaway Ready, są dużymi torbami do użytku codziennego. Pomimo swojej sporej przestrzeni użytkowej, są one wyjątkowo zgrabne. Wszystko dzięki wyjątkowo dobremu połączeniu dużej powierzchni oraz stosunkowo delikatnym dodatkom. Takie rozwiązanie, pozwoliło stworzyć bardzo ekskluzywne oraz wyjątkowo delikatne połączenie torebki na co dzień z dużą torbą użytkową.


Torba Victoria Secret z kolekcji Runaway Ready, jest torbą, która swoim wyglądem oraz wykonaniem, bardzo mocno przypomina i nawiązuje do najlepiej sprzedających się i najlepiej przyjętych toreb od Victoria Secret. Projektanci odeszli od masywnych ramion, zastępując je delikatnymi i bardzo gustownymi dodatkami, co pozwoliło nadać torbom delikatności. Projektanci tym samym udowodnili, że nawet tak duże torby mogą być zgrabne i przystępne, pasować do każdej kreacji, czy to na zakupy, czy do pracy czy też do wykonywania codziennych czynności. Beczułki wcale nie muszą być dużymi, niezgrabnymi i zajmującymi dużo miejsca torbami, mogą być pojemne i delikatne i takie są właśnie torby Victoria Secret.


Powiązane artykuły: Plecak i torba Chanel
 

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha