Portfel męski Always Wild dla miłośników Vintage

Portfel męski Always Wild dla miłośników Vintage

kwi 08, 2018 Blog 0Komentarze

Portfel męski Always Wild dla miłośników Vintage

 

Ostatnimi czasy coraz więcej mężczyzn, szczególnie tych młodych, zaczyna interesować się modą w stylu vintage. Panowie inspirują się amerykańskimi kowbojami, angielskimi dżentelmenami i kanadyjskimi drwalami. Dzięki temu wielu z nich wybiera raczej dodatki wyglądające jak pozostawione w spadku przez ich przodka. Jaki portfel byłby idealny dla przedstawiciela płci męskiej o podobnych gustach i zainteresowaniach?


Dla wielbicieli vintage


Panów, którzy preferują raczej rzeczy w stylu retro lub vintage nie usatysfakcjonują raczej eleganckie, lśniące portmonetki i skórzana galanteria. Nie będą dla nich również zbyt dobre materiałowe i parciane fasony, utrzymane raczej w stylistyce sportowej. Tym, co zainteresuje ich najbardziej stać się może portfel męski skórzany Wild. Na czym polega fenomen tego typu dodatków?


 


portfel męski always wild

Powyżej: portfele męskie skórzane WILD z kolekcji sklepu Brytyjka.pl
 

Portfel męski Always Wild nie wygląda raczej jakby wyszedł przed chwilą spod igły, daleko mu do nieskazitelności podobnych modeli. Tutaj decydujemy się na celowe postarzanie! Skóry, z których jest on wytwarzany postarza się w procesie produkcji, dzięki czemu na powierzchni materiału zaobserwować możemy niebanalne przebarwienia, rysy oraz nieregularne lico. Każdy model wygląda nieco inaczej, bo plama czy zgrubienie nigdy nie będzie identyczne! Z pewnością dodaje to pewnego autentyzmu konkretnemu wyrobowi - czegoś, na co zwykle nie możemy liczyć w świecie masowej produkcji. Na fasonach tego typu zaobserwować możemy na własne oczy skórzane jarzma, zmarszczki i plamki.


Do wyboru, do koloru


Portfel męski wild to jednak nie tylko malownicze przebarwienia, możemy tutaj bowiem liczyć na szeroki wybór w zależności do gustu. Z łatwością znajdziemy modele wykonane ze skóry prawdziwej, jak i z tej ekologicznej. Na wielbicieli matowych modeli czeka bardzo duża oferta, jednak coś dla siebie odszukają tutaj również ci, którzy wolą coś nieco bardziej błyszczącego. Liczyć możemy także na kolory - mimo iż królują odcienie rdzy i brązu, natrafimy na całą gamę barw - od czerni i szarości, poprzez mahonie i orzechy aż po beże czy nawet biele.

 

portfel męski skórzany wild

Powyżej: Dwa portfele Wild model USA: https://www.brytyjka.pl/portfel-z-nadrukiem-mlodziezowy-usa-wild-r87-id-1134.html
oraz model Czaszka: https://www.brytyjka.pl/portfel-meski-z-nadrukiem-czaszka-wild-r97-id-1133.htmlRównież poszczególne fasony różnią się od siebie - dostaniemy takie, na których rysy i plamy ledwo się zaznaczają oraz inne, pokryte gąszczem celowo uzyskanych zmarszczek. Odnajdziemy wzory gładkie lub opatrzone tylko napisem firmy oraz takie, na których naniesiony został jakiś wzór lub nawet obraz - flaga Stanów Zjednoczonych dla miłośników Dzikiego Zachodu czy Alaski oraz czaszki i krzyże dla tych, którzy preferują bardziej gotycką tematykę.


Praktyczny dodatek


Portfel męski skórzany Wild - oprócz wspaniałego wyglądu jest jednak również bardzo praktycznym dodatkiem. Dlaczego? Posiada on bowiem najróżniejsze układy i udogodnienia. Istnieją modele bardzo małe, dedykowane minimalistom oraz te większe, dla tych, którzy posiadają wiele kart i noszą przy sobie dużo bilonu. Znajdziemy takie wyposażone w przezroczyste kieszonki na zdjęcie dziecka czy ukochanej oraz inne, które to miejsce przeznaczają raczej na dodatkową wizytówkę. Portfel męski Wild - zapniemy na suwaki, guziki i rzepy, a nawet zaczepimy na pasku łańcuszkiem. Dla każdego coś praktycznego!

 

portfel męski wild

Powyżej: Mini portfel slim oraz duży Portfel męski z lańcuchem WildPolecamy również: Plecaki na studia oraz Torebki Dior
 

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha