Czarna torebka damska - uniwersalny dodatek

Czarna torebka damska - uniwersalny dodatek

maj 17, 2018 Blog 0Komentarze

Czarna torebka damska- uniwersalny dodatek

 

Istnieje kilka rzeczy, które każda kobieta powinna posiadać - na przykład gustowne szpilki czy wiosenną, zwiewną sukienkę. Jedną z nich zdecydowanie stanowi czarna torebka damska - niewiele wymienić można dodatków bardziej uniwersalnych. Małe kopertówki, wielkie shoppery, sztywne aktówki - wszystkie znajdziemy tutaj coś dla siebie. Dzięki czarnej barwie możemy być pewne, że torba tego typu dopasuje się do niemal każdej stylizacji.  


Małe i duże


Czarne torebki nie większe niż nieduża książka stają siętorebka czarna nieocenione szczególnie w przypadku wieczornych wyjść - na spotkanie z przyjaciółkami lub na imprezę. W zależności od sytuacji możemy potrzebować nieco innego modelu. Najmniejsze z pewnością będą te dedykowane szykownym uroczystościom - weselom, bankietom, przyjęciom na sali. Tego typu kopertówkę trzymamy w dłoni, a do środka włożymy jedynie najpotrzebniejsze drobiazgi - telefon, portfel i kilka niezbędnych kosmetyków. Nie jest to jednak coś, co zabierzemy na nocne wojaże po mieście. Jeżeli naszym celem jest raczej klub muzyczny lub pub, zdecydujmy się na fason umieszczony na cienkim pasku - kiedy przełożymy go przez głowę, będziemy mieć pewność, że nie wyślizgnie nam się nawet przy najbardziej zakrapianej procentami imprezie.

 

 


Jeżeli posiadamy naprawdę wielkie potrzeby jeśli chodzi potrzebne nam przedmioty - wybierzmy duży fason, na przykład shopper. Nazwa nie jest tutaj przypadkowa - wywodzi się od siatek na zakupy. Jeśli zatem nasza czarna torba damska ma zmieścić w sobie wyposażenie na cały dzień, czyli laptopa i śniadanie do pracy, książki i zeszyty na zajęcia, a do tego właśnie ewentualnie zakupy - jest to model zdecydowanie dla nas. Nie musimy obawiać się wtedy, że zabraknie nam miejsca na cokolwiek.  

torba shopper czarna

Powyżej: klasyczna czarna torebka shopper bag


Luzackie i gustowne


Zarówno w przypadku modeli większych, jak i mniejszych z łatwością odszukamy coś, co idealnie dopasuje się do ulubionego przez nas stylu ubierania się. Możemy liczyć zatem na czarne torebki gustowne, wykonane ze specjalnie dobranych materiałów, szykowne i lakierowane lub zrobione z prawdziwej skóry. Często tego typu fasony są również sztywne, dzięki czemu z łatwością zorganizujemy w nich własne przedmioty. Natrafimy jednak również na luźne, miękkie worki, które nie zajmą zbyt dużo miejsca niemal puste, jednak w razie potrzeby bez problemu zwiększymy ich wymiary. Nie rozczarują się również poszukiwaczki toreb sportowych, które niezbędne stają się, jeżeli uprawiamy sport i regularnie uczęszczamy na treningu.

czarna torebka damska

Czarna torebka damska typu kuferek - to klasyka w Brytyjka.pl



Torebki czarne znajdziemy zapinane na zamek, który ochroni nas przed ewentualnymi kradzieżami, ostatnio modne stały się jednak również typy posiadające tylko jeden guzik, co ułatwia szybkie wyciąganie na zewnątrz potrzebnych rzeczy. Czerń nie oznacza również monotonii - nie rozczarują nas najróżniejsze wstawki, guziki, paski i inne dodatki. Ciekawym zabiegiem staje się również różnicowanie faktury - wprowadzanie wstawek lub pikowania.  


Zdecydowanie się na uniwersalny, czarny model torebki z pewnością będzie słusznym wyborem. Tego typu dodatek dopasujemy do niemal wszystkiego, dlatego stanowi on inwestycję na lata.


Zapraszamy ponadto do artykułu: torby z materiału oraz plecak z ćwiekami.
 

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha