Kanken Fjallraven, plecak z lisem który podbił Świat

Kanken Fjallraven, plecak z lisem który podbił Świat

lut 20, 2019 Trendy , Młodzież 0Komentarze

Kanken Fjallraven, plecak z lisem który podbił Świat


Od pewnego czasu plecaki przeżywają swój renesans – nie kojarzą się już tylko ze szkołą, czy pieszymi wędrówkami. Można uznać, że plecaki stały się częścią stylu - szczególnie młodszego pokolenia. Patrząc na młodzież i to co nosi, można stwierdzić, że plecak musi po prostu dobrze wyglądać, być modny i pasować do stylu nastolatka. Możliwości jest wiele – od słodkich plecaków worków, po surwiwalowe, techniczne, czy minimalistyczne. Kto by pomyślał kilka lat wstecz, żeby do płaszcza założyć adidasy i plecak właśnie. Teraz to norma, ludzie podpatrują siebie nawzajem, a w dobie rozwiniętych mediów społecznościowych to nie problem. Ludzie chcą być modni i coraz odważniej bawią się modą. Sportowy plecak zamiast eleganckiego kuferka? Dlaczego nie. Teraz wszystko jest dozwolone.

 

Powyżej: nasz pomysł na własny plecak damski "z lisem", co ważne w cenie 99,90zł. Dostępny na Brytyjka.pl pod adresem:
Plecak pomarańczowy z Lisem.


Kanken Fjallraven, czyli plecak z popularnym lisem


W ostatnim czasie furorę wśród młodzieży, ale i nie tylko, robią plecaki z lisem – zachowane są w minimalistycznym stylu, zazwyczaj o jednolitej kolorystyce z jedną okrągłą, charakterystyczną naszywką. Plecaki Kanken podbijają polski rynek od niedawna – widać je na ulicach, w szkołach i w mediach społecznościowych. Są nieodłącznym elementem codziennego życia – na plaży, na szkolnym korytarzu, w lesie, na mieście. Plecak z lisem to z pewnością produkt premium, który sam w sobie jest już ikoną mody – widać to szczególnie na zdjęciach wrzucanych do sieci. Te modne plecaki są często pokazane w artystycznej aranżacji, np. z książka, kubkiem parującej herbaty, czy w ujęciach vintage. Okazuje się, że plecak młodzieżowy nie musi być wcale wymyślny, liczy się marka i to, co młody człowiek widzi wokół siebie, czy to, co jest na topie. Coraz większa ilość tego typu fotografii, wzmaga w ludziach chęć jego posiadania.

plecak z lisem

Powyżej: nasz autorski plecak z lisem, stylizowany na modelu Kanken, dostępny w kategorii sklepu: plecaki do szkoły dla dziewczyn


Plecak z lisem własnego projektu


Warto w tym miejscu skupić się na aspekcie cenowym – czy warto zapłacić 300-400 zł za tego typu produkt. Może warto poszukać odpowiedników – jednolitego plecaka o prostym kroju z charakterystycznym uchwytem. Wybór na rynku jest ogromny – są te bardziej przypominające oryginalny model Kanken Fjallraven, ale i te, które tylko w małym stopniu nawiązują do kultowego już plecaka. Różnica w cenie kolosalna. Należałoby tylko zastanowić się, czy użytkowanie plecaka – zamiennika nie będzie tzw obciachem, szczególnie dla młodszego pokolenia. Czy rówieśnicy zaakceptują taką formę bycia na topie. W ostatnim czasie, można zauważyć, że młodzi ludzie są coraz bardziej wymagający i nie zadowolą się byle czym. Ale jest i na to rada – młodzież od zawsze oprócz bycia na topie ceni sobie także indywidualizm. Myślę, że fają opcją jest tutaj stworzenie swojego plecaka Kanken – takiego niepowtarzalnego, a przede wszystkim tańszego. Wystarczy kupić czysty plecak, który stylem pasuje do wspomnianego plecaka Kanken Fjallraven i ozdobić go naszywkami, przypinkami, haftami, według własnego stylu i upodobań – jak się okazuje możliwości jest wiele. Stwarzając taki model, będziemy mieli pewność, że nikt nie ma drugiego takiego samego, że jest to jedyny taki model na świecie.

kanken plecak

Powyżej nasz plecak marki BAGINC dostępny w kategorii: plecaki szkolne młodzieżowe.

 


Przeczytaj również podobne wpisy: Czy warto kupić oryginalny plecak Kanken Fjallraven oraz jak wybrać plecak na jedno ramię

pozdrawiam,
Aleksandra

 

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha