Jakie torby męskie są teraz modne?

Jakie torby męskie są teraz modne?

cze 13, 2019 Trendy , Praca 0Komentarze

Jakie torby męskie są teraz modne?

 

Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej mężczyzn nosi z sobą torby. Nie tylko do pracy, ale i tak po prostu, na spotkanie z kumplami. Drodzy Panowie, wreszcie kieszenie Waszych spodni i marynarek będą na swoim miejscu! Wypchane portfelami czy telefonami kieszenie nie wyglądają dobrze. Przyjrzałam się więc bliżej jakie modni mężczyźni noszą torby i widzę, że Panowie coraz odważniej z nimi się pokazują. Brawo, Panowie. Facet z torbą wygląda interesująco. Oznacza to bowiem dla mnie jako kobiety, że ten mężczyzna wie co jest modne i wie jak to nosić.


Co jest na topie w torbach męskich?


Niezaprzeczalnie modę na noszenie przez Panów toreb zapoczątkowali celebryci. Pokazali bowiem, że noszenie torby (a nie damskiej torebki) jest męskie i praktyczne. I na dodatek że może być wygodniejsze niż upychanie wszystkiego w kieszeniach. Poza tym więcej rzeczy zmieści się do torby niż do kieszeni. Co ciekawe, torby męskie chyba na stałe weszły w kanony męskiej mody, od czasu gdy zajęły miejsce pomiędzy męskimi aktówkami oraz neseserami a torbami sportowymi. Zobaczmy więc co dziś jest na czasie.

jakie torby męskie

Foto: torby męskie na ramię, w modnych fasonach od firmy Belveder, niektóre z powyższych fasonów dostępna są w naszej ofercie.

 

Jej Wysokość Listonoszka


Na pierwszym miejscu wśród męskich toreb są bezapelacyjnie listonoszki oraz raportówki. Tak samo jak my, Panowie pokochali ten fason. My kochamy go za ponadczasowość i różnorodność, mężczyźni chyba za wygodę i funkcjonalność. Różni nas jeszcze to, że my wolimy różnokolorowe, a mężczyźni czarne. I obowiązkowo torba musi być duża. Zatem czarna, duża męska listonoszka to dziś numer jeden wśród męskich toreb. I co jeszcze zauważyłam? Nawet celebryci wybierają czarną listonoszkę, bo stylizacji dodaje nieco formalizmu i elegancji. Niezaprzeczalnie. A czemu duże? Bo wszystko w niej się zmieści.

torby skórzane weekendowe

Foto: szyta ręcznie torba skórzna na ramię w wersji weekendowej, fason dostępny na zamówienie.

 

Torba podróżna ze skóry naturalnej


Kolejną bardzo modną torbą męską jest torba weekendowa. To duża męska torba na ramię oraz do ręki, z uchami, na podręczny bagaż lub po prostu wyjazd. Takie przynajmniej było jej pierwotne przeznaczenie. Obecnie stała się niezwykle popularna na co dzień. Nie szkodzi, że jest duża, ale jak wygląda! Ta torba męska nie jest nowością, tylko powrotem tego co znamy z krótkich wyjazdów z dzieciństwa. Tylko w czasach PRL te torby szyte były z tworzywa sztucznego, dziś są ze skóry. Ale co najważniejsze, teraz szturmem zdobyły nasze biura i ulice. Są coraz popularniejsze, choć na Zachodzie już są obecne niemal wszędzie. Taka torba podróżna rewelacyjnie sprawdzi się na co dzień, gdy tylko kilka podręcznych rzeczy musi pomieścić, a na wyjazd za miasto jest wręcz idealna. To świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy lubią wielofunkcyjne torby z którymi nie muszą się rozstawać podczas wyjazdu. I co jeszcze muszę dodać – to naprawdę bardzo elegancka torba, świetnie wpisuje się w styl casualowy jak i biurowy dress – code. Pasuje do garnituru podczas służbowej podróży.


Jako przykłady trendów w męskich torbach pokazałam Wam dziś tylko dwie, które według mnie najlepiej te trendy pokazują. Generalnie samym trendem w męskiej modzie jest dla mnie już to, że Panowie zaczęli nosić torby.


Przeczytaj także inne moje poradniki: Plecaki z canvasu dla indywidualistów oraz Torba studencka, przegląd toreb na uczelnię.

pozdrawiaqm
Karolina

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha