Duże torebki kuferek i shopper bag, czy nadal modne?

Duże torebki kuferek i shopper bag, czy nadal modne?

lis 17, 2016 Blog 0Komentarze

Duże torebki kuferek i shopper bag, czy nadal modne?


Od zawsze moją pasją były torebki. Już w dzieciństwie podkradałam torebki mamie i nosiłam w nich moje ulubione zabawki. I tak zostało mi do dziś :) Na fajną torebkę jestem w stanie przeznaczyć całkiem sporo pieniędzy, chociaż oczywiście staram się wybierać takie modele, które nie rujnują mojego miesięcznego budżetu.

 

Shopper bagi - najbardziej praktyczne


Wybierając torebki staram się podążać za modą, ale nigdy nie rezygnuję z ich oceny pod kątem funkcjonalności. A że damska torebka jak wiadomo jest zbieraniną tysiąca rzeczy, prawdziwym błogosławieństwem dla mnie stały się torebki kuferki oraz tak zwane shopper bag. Takie modele torebek pojawiły się na rynku już kilka sezonów temu. Wydawać by się mogło, że równie szybko jak się pojawiły, tak i znikną. Ale nic bardzej mylnego. Wiele kobiet, podobnie jak ja, stawia na funkcjonalność torebek. A żadna inna torebka nie jest tak funkcjonalna jak torebka kuferek czy duża torebka shopper bag.

torebki shopper bag

Co wyróżnia te dwa modele torebek? Przede wszystkim ich pojemność. Są to zdecydowanie torby wielofunkcyjne, które sprawdzą się przy sportowych, codziennych i eleganckich stylizacjach. Torebki te są idealne dla kobiet aktywnych i nowoczesnych. Oba modele torebek najczęściej wyposażone są w uchwyty do trzymania oraz dodatkowy, dopinany pasek, który umożliwia noszenie ich na ramieniu. Na co zwrócić uwagę wybierając taką torebkę? Przede wszystkim na materiał, z którego została wykonana oraz na organizację jej wnętrza – czy posiada wszystkie niezbędne nam przegródki i kieszonki.

 


Poniżej torebki kuferki z Brytyjka.pl


torebka kuferek

W mojej ocenie każda kobieta powinna mieć jeden kuferek czy shopperkę w swojej szafie. Te torebki za szybko z mody nie wyjdą.


Zapraszam na wpisy: gdzie kupić modny portfel, oraz klasyczna listonoszka damska

Zespół Brytyjka.pl
Ola

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha