Dlaczego damski portfel musi być czerwony?

Dlaczego damski portfel musi być czerwony?

lis 20, 2016 Blog 0Komentarze

Dlaczego damski portfel musi być czerwony?


Czy z damskimi portfelami jest tak jak z przysłowiowym pytaniem: jaki samochód kobieta lubi najbardziej? Większość odpowie, że czerwony.


Pod linkiem znajdziesz całą kolekcję > PORTFELE DAMSKIE Brytyjka.pl

 

Siła i witalność

Kolor czerwony ma swoją tajemną moc, dlatego czerwony portfel damski też ma moc wyczuwaną przez kobiety intuicyjnie.

czerwony portfel damski

W niektórych językach świata synonimem słowa czerwony jest piękny, kolorowy, dlatego portfel czerwony będzie robił takie wrażenie.

portfel czerwony damski

Kolor czerwony oznaką sukcesu


Nieważne co kobieta ma na sobie, czy sukienkę, czy zwykły t-shirt jeśli jest on koloru czerwonego z pewnością wpadnie mężczyznom w oko. Oni zawsze uważali, że kobiety w czerwieni są bardziej atrakcyjne. Czerwony portfel też jest elementem tej atrakcyjności. Czerwony kolor uważany jest za symbol dążenie do celu, dodaje optymizmu i pobudza do działania, uwalnia od wszelkich ograniczeń. To barwa radości, a jak wiadomo pieniądze lubią trzymać się osób radosnych i optymistycznie nastawionych do świata.

portfel czerwony

 

Powyżej: Czerwony portfel damski marki Belveder.

 

To dlatego czerwony portfel ze skóry naturalnej dla większości kobiet wygląda najlepiej i najbardziej się podoba. Mówi się, że portfel czerwony noszą osoby emocjonalne, energetyczne, silne, odważne i lubiące rywalizację. Dodatek w postaci czerwonego portfela pomaga kobietom wyróżnić się z tłumu. Posiadaczki portfeli w tym kolorze zwykle utrzymują rodzinę i są w stanie zarabiać duże pieniądze. Z kolei według feng shui wiadomo, że pieniądze lubią właśnie kolor czerwony, więc nie „uciekają” z czerwonych portfeli. Wobec tego taki portfel będzie życzeniem dostatku. Czyż intuicyjnie tak nie myślimy, wybierając czerwony portfel dla siebie lub na prezent?

 


Poniżej KOLEKCJA portfeli damskich Brytyjka.pl.

Wyjątkowe portfele, nie tylko w czerwieni.
 

tanie modne portfele damskie


Zapraszam do wpisów: porfele damskie, gdzie kupić? oraz torebki które nigdy nie wychodzą z mody

Zespół Brytyjka.pl

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha