Czarny plecak w stylizacjach damskich

Czarny plecak w stylizacjach damskich

sie 30, 2019 Trendy 0Komentarze

Czarny plecak w stylizacjach damskich

 

Historia w modzie ponownie zatoczyła koło i powróciła do lat 90-tych. Trend ten utrzymuje się już od kilku sezonów i stanowi swoisty fenomen. Znów do łask powróciły modne wówczas dodatki: nerki, buty martensy i plecaki.

Te ostatnie do niedawna kojarzone raczej z modą szkolną, obecnie królują na ulicach miast i w biurach. Tak, bo plecak to doskonały zamiennik torebki i o wiele od niej wygodniejszy. Przede wszystkim damskie torebki w większości przypadków są ciężkie, bo zawsze wszystko musimy mieć pod ręką (nie wiadomo kiedy może się przydać), co powoduje że są po prostu niewygodne. Plecak natomiast, nawet przy dużym załadunku jest wygodniejszy i nie obciążamy kręgosłupa jak przy torebce. I jeszcze jedna ważna rzecz – plecak  damski pasuje niemal do każdej stylizacji. Najbardziej klasyczny i niezobowiązujący jest czarny plecak, a poniżej przedstawiam kilka propozycji stylizacji z nim.


Do czego pasuje czarny plecak?


Odpowiedź jest prosta – do wszystkiego. To tak uniwersalny dodatek, że bez obaw możemy komponować go z jeansami i trampkami jak i na popołudniowe spotkanie. I zawsze wygląda dobrze. Czarny plecak śmiało można zestawiać również z biurowym outfitem, wtedy dodaje luzu i lekkości formalnej stylizacji.

czarny plecak

Foto powyżej: w środku czarny plecak damski w stylizacji przygotowanej dla naszego sklepu przez blogerkę Sandrę z Sandicious.pl

 

Które stylizacje z plecakiem są najmodniejsze?


Wszystko zależy od nas. Moda to kwestia wtórna jeśli lubisz małe plecaki bo dają Ci pełną swobodę ruchów, zapewniają maksymalny komfort, wówczas do jakiej stylizacji go założysz to Twój wybór. Mogę jedynie podpowiedzieć, że najmodniejsze stylizacje z czarnym plackiem to te, w których plecak przełamuje konwenanse i dotąd obowiązujące zasady w modzie. Jeśli wcześniej uważano, że czarny plecak zupełnie nie współgra z damskim garniturem, dziś okazuje się, że świetnie do niego pasuje jak w stylizacji na 4 zdjęciu:

czarne plecaki


Można uznać, że każda stylizacja z czarnym plecakiem będzie na czasie pod warunkiem, że dobrze się z nim będziesz czuła. Bo czarny plecak to styl, klasa i luz w jednym. Jeśli takie połączenie Ci odpowiada, to zawsze będziesz modna.


plecak czarnyJeśli znudziła Ci się torebka, zastąp ją czarnym plecakiem. Na jego bazie możesz stworzyć niepowtarzalną stylizację, także elegancką, łącząc go ze np. z wizytowymi spodniami. Dzisiejsza moda obaliła na dobre mit, że plecak to dodatek jedynie młodzieżowy i szkolny. Ten dodatek, jak widać może magicznie odmienić charakter naszego outfitu dodając mu szczypty ekstrawagancji.


Zapraszam też do wpisów: Torebki i torby H&M oraz Plecaki męskie Fendi

Karolina

Zostaw odpowiedź

*
*
Adres URL witryny z http://
*
* Captcha